idari-teknik-ekip.png
GENEL MÜDÜR - SPORTİF DİREKTÖR
MURAT POLAT

1971 İstanbul doğumludur. Önce İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, ardından Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü'nden onur derecesiyle mezun oldu. 7 yaşında başladığı basketbol yaşamının ardından pek çok önemli kulübün altyapı takımlarında ve Yıldız Milli takımda görev yaptı. Sonrasında profesyonelliğe geçiş yaparak uzun yıllar Türkiye Basketbol Ligi ve Basketbol Süper Ligi'nde baş antrenör olarak yaptı. Halen ülkemizde ve Avrupa^daki pek çok ülkede özel davetli olarak genç antrenörlere eğitim seminerleri vermekte, amatör ve profesyonel basketbol oyuncularının Bireysel Gelişim Antrenörlüğünü sürdürmektedir. 2016 yılından bu yana akademimizde Kurucu Genel Müdür ve kulübümüzde Sportif Direktör olarak görevini sürdürmektedir.

TEKNİK DİREKTÖR - CİMNASTİK ŞUBESİ SORUMLUSU
NATALIA FINENKO POLAT

1974 Rostov - Sovyetler Birliği doğumludur. Krasnodar Eyalet Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunudur. 1976 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında Sovyetler Birliği döneminde Rusya Zernograd Bölgesi ve Rusya şampiyonlukları yaşadı. Zernograd Olimpik Rezerv Sporcuları Eğitim Merkezi antrenörlüğü yaptığı sırada Türkiye'ye yerleşti. Uzun yıllar kurucusu olduğu İzmir Mavişehir Cimnastik Kulübü baş antrenörlüğü yaptı ve Türk milli takımına pek çok sporcu yetiştirdi. Son olarak Modafen Cimnastik Kulübü baş antrenörü olarak görev aldı ve takımına İstanbul ikinciliği sevinci yaşattı. 2016 yılından bu yana kulübümüzde Cimnastik Şube Kaptanı ve Teknik Direktör olarak görev yapmaktadır.

MENTÖR
Doç. Dr. RIDVAN EKMEKÇİ

1971 İstanbul doğumludur. 1994 yılında başladığı basketbol hakemliğini 2009 yılına kadar sürdürdü. 16 yıllık hakemlik hayatında Türkiye Basketbol 1. ve 2. ligleri ile uluslararası turnuvalarda önemli maçlar yönetti. 2000-2001 yılları arasında hakemlik hayatını Avustralya Basketbol liglerinde sürdürdü. Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ile Eğitim Kurulu Üyesi ve Bölge eğitmeni olarak görev yaptı. 2017 yılında Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) temsilcisi oldu. 2013 yılında Euroleague delegesi oldu. Tüm bu süreçlerde akademik kariyerini Spor Psikolojisi üzerine devam ettirdi. Spor Psikolojisi alanında sayısız kitap ve makale kaleme aldı. Halen Pamukkale Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı olarak görevini sürdürmekte ve dünya şampiyonu cimnastikçimiz İbrahim Çolak dahil olmak üzere pek çok milli sporcunun mentörlüğünü yürütmektedir.

ANTRENÖR
ek.png
EVGENIIA KACHKOVA

1997 Samara - Rusya doğumludur. 2000 yılında başladığı Ritmik Cimnastik sporculuk kariyerinde Rusya'nın yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri olarak 21 kez Ulusal Şampiyon, 7 kez Avrupa Şampiyonu ve 3 kez Dünya Şampiyonu oldu. 2016 yılından bu yana Rusya'da Samara bölgesinde küçük yaş gruplarında, 2018 yılından bu yana Rusya'da Milli Takım yardımcı antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.

ANTRENÖR
sk.png
SELİN KILAVUZ

1997 İzmit doğumludur. 2001 yılında başladığı Ritmik Cimnastik sporculuk kariyerinde ülkemizin yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri olarak 15 kez Türkiye Şampiyonu, 3 Avrupa Şampiyonası ve 2 Dünya Şampiyonası'nda Milli Takım sporcumuz olarak ülkemizi temsil etti ve Dünya Onur Derecesi sahibi oldu. 2020 yılında Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olarak antrenörlük yaşamına başladı.

ANTRENÖR
ys.png
YAĞMUR ŞAHNAOĞLU

1997 İstanbul doğumludur. 2000 yılında başladığı Ritmik Cimnastik kariyerinde ulusal ve uluslararası yarışmalarda 16 kez dereceye girmiş ve birçok yarışmada ilk 3 sporcu içinde yer almıştır. 2018 yılından bu yana çeşitli kulüplerde Ritmik Cimnastik antrenörü olarak görev almaktadır. İleri seviyede İngilizce bilmektedir.

ANTRENÖR
at1.png
ANAİS TANYER

1995 İstanbul doğumludur. 2003 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında pek çok Türkiye şampiyonlukları kazandı. 2011 yılından bu yana pek çok kulüpte Ritmik Cimnastik Antrenörü olarak görev yaptı. 2014 yılında ritmik cimnastik hakemi , 2016 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. Kademe ritmik cimnastik antrenörü oldu. İleri seviyede Fransızca bilmektedir.

ANTRENÖR
cp.png
ÇİĞDEM PEKER

1979 İstanbul doğumludur. Tüm sporculuk kariyerini İstanbul'da Milli Sporcu olarak geçirdi. 2001 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu, 2004 yılında Antrenman Bilimleri alanında yüksek lisans derecesi aldı. 2002 yılından bu yana pek çok branştaki milli sporcuların bireysel kuvvet antrenmanlarını yürütmenin yanında, uluslararası düzeyde functional excercise, pilates ve yoga eğitimleri vermeye devam etmektedir. Eylül 2021 itibariyle Bağdat Caddesi şubemizde Functional Excercise YogaLates™ ve Anti Gravity Yoga eğitimlerini yürütecektir.

ANTRENÖR
sh.png
SEVGİ HOŞSER

1988 İstanbul doğumludur. 2003 yılında başladığı Ritmik Cimnastik sporculuk kariyerini, Türkiye çapında pek çok başarıya imza atmış olarak 2004 yılında sonlandırdı. 2011 yılında antrenörlük kariyerine başlamasından bu yana hem yarışmacı hem de hobi gruplarında ülkemizin en önemli ritmik cimnastik kulüplerinde yardımcı ve baş antrenör olarak görev yaptı. Pek çok yaş kategorilerde ülkenin önde gelen sporcularının yetişmesine katkı sağlamış olan hocamız, aynı zamanda milli hakem olarak ulusal ve uluslararası yarışmalarda da görev almaktadır.

ANTRENÖR
ec.png
ELİFNUR ÇOLAK

1999 İstanbul doğumludur. 2007 yılında başladığı cimnastik hayatında ulusal ve uluslararası pek çok yarışmaya katılmış ve birçoğunda derece elde etmiştir. 2017 yılından bu yana küçük yaş gruplarında antrenörlük yapmakta ve yarışmacı sporcuların yetişmesine katkı sağlamaktadır. 2021 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. Kademe ritmik cimnastik antrenörü olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde öğrencilik yaşamını sürdürmekte, ileri seviye İngilizce bilmektedir.