KULÜP BAŞKANI
ESAT POLAT

1934 İzmir doğumludur. Küçük yaşlarda sporla tanıştı. Uzun yıllar pek çok takımın formasını giydi. İdareciliğe Moda Spor Kulübü'nde Basketbol Şube Sorumlusu olarak başladı. Ardından İstanbul Basketbol İl Temsilciliği ve İstanbul Hentbol İl Temsilciliği yaptı. 2000 yılından bu yana kulübümüzün Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini yürütmektedir.

GENEL KAPTAN - SPORTİF DİREKTÖR
MURAT POLAT

1971 İstanbul doğumludur. 7 yaşında başladığı basketbol yaşamında sırasıyla Taçspor, Galatasaray, Modaspor ve Meysuspor formalarını giydi. Sporculuk kariyerinin ardından Modaspor, İTÜ, Fenerbahçe ve Beşiktaş altyapılarında ve Yıldız Milli takımda görev yaptıktan sonra, Yıldırımspor, Vestel, Beykoz, Trabzonspor ve İBB kulüplerinin 1. ve 2. takımlarında baş antrenörlük yaptı. Halen kulübümüzde Genel Kaptan ve Sportif Direktör olarak görev yapmaktadır.

CİMNASTİK ŞUBE KAPTANI
NATALIA FINENKO

1972 Rostov - Sovyetler Birliği doğumludur. 1976 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında Sovyetler Birliği döneminde Rusya Zernograd Bölgesi ve Rusya şampiyonlukları yaşadı. Zernograd Olimpik Rezerv Sporcuları Eğitim Merkezi antrenörlüğü yaptığı sırada Türkiye'ye yerleşti. Uzun yıllar kurucusu olduğu İzmir Mavişehir Cimnastik Kulübü baş antrenörlüğü yaptı ve Türk milli takımına pek çok sporcu yetiştirdi. Son olarak Modafen Cimnastik Kulübü baş antrenörü olarak görev aldı ve takımına İstanbul ikinciliği sevinci yaşattı. 2016 yılından bu yana kulübümüzde Cimnastik Şube Kaptanı, Teknik Direktör ve Baş Antrenör olarak görev yapmaktadır.

MENTÖR
Doç. Dr. RIDVAN EKMEKÇİ

1971 İstanbuldoğumludur. 1994 yılında başladığı basketbol hakemliğini 2009 yılına kadar sürdürdü. 16 yıllık hakemlik hayatında Türkiye Basketbol 1. ve 2. ligleri ile uluslararası turnuvalarda önemli maçlar yönetti. 2000-2001 yılları arasında hakemlik hayatını Avustralya Basketbol liglerinde sürdürdü. Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ile Eğitim Kurulu Üyesi ve Bölge eğitmeni olarak görev yaptı. 2017 yılında Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) temsilcisi oldu. 2013 yılında Euroleague delegesi oldu. Tüm bu süreçlerde akademik kariyerini Spor Psikolojisi üzerine devam ettirdi. Spor Psikolojisi alanında sayısız kitap ve makale kaleme aldı. Halen Pamukkale Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı olarak görevini sürdürmekte ve dünya şampiyonu cimnastikçimiz İbrahim Çolak dahil olmak üzere pek çok milli sporcunun mentörlüğünü yürütmektedir.

DOĞA HİTAY

2000 İzmir doğumludur. 2004 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında ülkemizin yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri olarak 16 kez Türkiye Şampiyonu, uluslararası turnuvalarda 3 kez şampiyonluk ve Dünya kupasında 3. lük elde etmiştir. 2017 yılından bu yana küçük yaş gruplarında antrenörlük yapmaktadır. İleri seviye İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

EVGENIIA KACHKOVA

1997 Samara - Rusya doğumludur. 2000 yılında başladığı Ritmik Cimnastik sporculuk kariyerinde Rusya'nın yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri olarak 21 kez Ulusal Şampiyon, 7 kez Avrupa Şampiyonu ve 3 kez Dünya Şampiyonu oldu. 2016 yılından bu yana Rusya'da Samara bölgesinde küçük yaş gruplarında, 2018 yılından bu yana Rusya'da Milli Takım'da yardımcı antrenörlük yapmaktadır.

YAĞMUR ŞAHNAOĞLU

1997 İstanbul doğumludur. 2000 yılında başladığı Ritmik Cimnastik kariyerinde ulusal ve uluslararası yarışmalarda 16 kez dereceye girmiş ve birçok yarışmada ilk 3 sporcu içinde yer almıştır. 2018 yılından bu yana çeşitli kulüplerde Ritmik Cimnastik antrenörü olarak görev almaktadır. İleri seviye İngilizce bilmektedir.

ANAIS TANYER

1995 İstanbul doğumludur. 2003 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında pek çok Türkiye şampiyonlukları kazandı. 2011 yılından bu yana pek çok kulüpte Ritmik Cimnastik Antrenörü olarak görev yaptı. 2014 yılında ritmik cimnastik hakemi , 2016 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. Kademe ritmik cimnastik antrenörü oldu. İleri seviye Fransızca bilmektedir.

ZÜLAL ŞAPOĞLU

1995 İstanbul doğumludur. 1999 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında pek çok Türkiye şampiyonlukları kazandı. Uzun yıllar sporcusu olduğu Denge Cimnastik Kulübü'nde antrenörlük kariyerine başladı ve pek çok uluslararası sporcunun yetişmesinde katkı sağladı. 2014 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu 1. Kademe ritmik cimnastik antrenörü, 2015 yılında ritmik cimnastik hakemi oldu. İleri seviye İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Moda Spor Kulübü

© 2016 - Rusya Cimnastik Akademisi, Moda Spor Kulübü'nün tescilli markasıdır.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Vkontakte - Black Circle
  • Odnoklassniki - Black Circle