idari-teknik-ekip.png
GENEL MÜDÜR - SPORTİF DİREKTÖR
MURAT POLAT

1971 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümünden, ardından Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. 7 yaşında başladığı basketbol yaşamında sırasıyla Taçspor, Galatasaray, Modaspor ve Meysuspor formalarını giydi. Sporculuk kariyerinin ardından Modaspor, İTÜ, Fenerbahçe ve Beşiktaş  kulüplerinin altyapılarında ve Yıldız Milli takımda görev yaptıktan sonra, Türkiye Basketbol Ligi'nde Yıldırımspor, Vestel ve Beykoz kulüplerinde, Basketbol Süper Ligi'nde ise Trabzonspor ve İBB kulüplerinde baş antrenörlük yaptı. Avrupa^daki pek çok ülke federasyonunun davetlisi olarak eğitim seminerleri vermesinin yanı sıra, halen Türkiye Basketbol Federasyonu'nda Antrenör Eğitmenliği, amatör ve profesyonel basketbol oyuncularının Bireysel Gelişim Antrenörlüğü ve 2016 yılından bu yana da akademimizde Kurucu Genel Müdür ve Sportif Direktör olarak görevini sürdürmektedir.

TEKNİK DİREKTÖR - CİMNASTİK ŞUBESİ SORUMLUSU
NATALIA FINENKO POLAT

1972 Rostov - Sovyetler Birliği doğumludur. Krasnodar Eyalet Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunudur. 1976 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında Sovyetler Birliği döneminde Rusya Zernograd Bölgesi ve Rusya şampiyonlukları yaşadı. Zernograd Olimpik Rezerv Sporcuları Eğitim Merkezi antrenörlüğü yaptığı sırada Türkiye'ye yerleşti. Uzun yıllar kurucusu olduğu İzmir Mavişehir Cimnastik Kulübü baş antrenörlüğü yaptı ve Türk milli takımına pek çok sporcu yetiştirdi. Son olarak Modafen Cimnastik Kulübü baş antrenörü olarak görev aldı ve takımına İstanbul ikinciliği sevinci yaşattı. 2016 yılından bu yana kulübümüzde Cimnastik Şube Kaptanı, Teknik Direktör ve Baş Antrenör olarak görev yapmaktadır.

MENTÖR
Doç. Dr. RIDVAN EKMEKÇİ

1971 İstanbul doğumludur. 1994 yılında başladığı basketbol hakemliğini 2009 yılına kadar sürdürdü. 16 yıllık hakemlik hayatında Türkiye Basketbol 1. ve 2. ligleri ile uluslararası turnuvalarda önemli maçlar yönetti. 2000-2001 yılları arasında hakemlik hayatını Avustralya Basketbol liglerinde sürdürdü. Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ile Eğitim Kurulu Üyesi ve Bölge eğitmeni olarak görev yaptı. 2017 yılında Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) temsilcisi oldu. 2013 yılında Euroleague delegesi oldu. Tüm bu süreçlerde akademik kariyerini Spor Psikolojisi üzerine devam ettirdi. Spor Psikolojisi alanında sayısız kitap ve makale kaleme aldı. Halen Pamukkale Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı olarak görevini sürdürmekte ve dünya şampiyonu cimnastikçimiz İbrahim Çolak dahil olmak üzere pek çok milli sporcunun mentörlüğünü yürütmektedir.

ANTRENÖR
ek.png
EVGENIIA KACHKOVA

1997 Samara - Rusya doğumludur. 2000 yılında başladığı Ritmik Cimnastik sporculuk kariyerinde Rusya'nın yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri olarak 21 kez Ulusal Şampiyon, 7 kez Avrupa Şampiyonu ve 3 kez Dünya Şampiyonu oldu. 2016 yılından bu yana Rusya'da Samara bölgesinde küçük yaş gruplarında, 2018 yılından bu yana Rusya'da Milli Takım yardımcı antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.

ANTRENÖR
DH.png
DOĞA HİTAY

2000 İzmir doğumludur. 2004 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında ülkemizin yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri olarak 16 kez Türkiye Şampiyonluğu, 6 kez Avrupa şampiyonluğu ve Dünya kupasında 3. lük elde etmiştir. 2017 yılından bu yana küçük yaş gruplarında antrenörlük yapmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bölümünde öğrencilik yaşamını sürdürmekte, ileri seviye İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

ANTRENÖR
ys.png
YAĞMUR ŞAHNAOĞLU

1997 İstanbul doğumludur. 2000 yılında başladığı Ritmik Cimnastik kariyerinde ulusal ve uluslararası yarışmalarda 16 kez dereceye girmiş ve birçok yarışmada ilk 3 sporcu içinde yer almıştır. 2018 yılından bu yana çeşitli kulüplerde Ritmik Cimnastik antrenörü olarak görev almaktadır. İleri seviyede İngilizce bilmektedir.

ANTRENÖR
at1.png
ANAİS TANYER

1995 İstanbul doğumludur. 2003 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında pek çok Türkiye şampiyonlukları kazandı. 2011 yılından bu yana pek çok kulüpte Ritmik Cimnastik Antrenörü olarak görev yaptı. 2014 yılında ritmik cimnastik hakemi , 2016 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. Kademe ritmik cimnastik antrenörü oldu. İleri seviyede Fransızca bilmektedir.

ANTRENÖR
ZÜLAL ŞAPOĞLU

1995 İstanbul doğumludur. 1999 yılında başladığı Ritmik Cimnastik yaşamında pek çok Türkiye şampiyonlukları kazandı. Uzun yıllar sporcusu olduğu Denge Cimnastik Kulübü'nde antrenörlük kariyerine başladı ve pek çok uluslararası sporcunun yetişmesinde katkı sağladı. 2014 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu 1. Kademe ritmik cimnastik antrenörü, 2015 yılında ritmik cimnastik hakemi oldu. İleri seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.