top of page

Biz de varız

Yakın zamanda, üniversite öğrencisi bir kardeşimizin yaşadığı üzücü olay nedeniyle, Rusya Cimnastik Akademisi™ olarak harekete geçiyor ve @DorockXL ailesinin başlatmış olduğu toplumsal farkındalık çağrısına destek veriyoruz.


Bugüne kadar yalnızca 2-12 yaş arası çocuklara yönelik olarak profesyonel antrenörlerimizle sürdürdüğümüz çalışmalarımıza, öğrenci arkadaşlarımızın sınav streslerinden uzaklaşabilmelerine yardımcı olabilmek için özel bir grup ekliyoruz. Nişantaşı şubemizde düzenlenecek, çalışmaları Haziran ayının sonuna kadar devam edecek ve 15 kişi kontenjan sınırı olan bu grubumuz, sadece "üniversite öğrenci kimliğini" ibraz edebilecek kız öğrencilere açık olacaktır. Grubun aylık katılım ücreti sembolik olarak "1 TL" şeklinde belirlenmiş olup, toplanacak tüm ücret @cagdasyasamdd 'ne bağışlanacaktır.

Not: Katılımcıların kayıt için gereken evrakları (spor yapmasında sakınca olmadığını belirten sağlık raporu, üniversite öğrenci kimlik belgesi, kayıt aşamasında doldurulacak kayıt formu) ibraz etmeleri zorunlu olup, kimlikleri ve iletişim bilgileri kesinlikle gizli tutulacak ve hiçbir şekilde, hiçbir mecrada paylaşılmayacaktır.

Nişantaşı Şubemiz: Sait Çiftçi İlkokulu Spor Salonu,Teşvikiye Mh. Şakayık Sk. No:10 Nişantaşı - İstanbul

Online rezervasyon için tıklayınız.

Güncel Haberler
bottom of page